Pozivnice na Državno Finale 16/17

Pozivnice na Državno Finale 16/17

Posljednji turnir Državnog Prvenstva je Veliko finale na koje će pozivnicu dobiti samo najbolji igrači Hrvatske i dobiti priliku boriti se za titulu Prvaka Hrvatske

VELIKO FINALE poseban je turnir na kojem mogu nastupiti samo članovi klubova Saveza (provjerite da ste na popisu svog kluba!) , a pozivnice se djele prema ljestvici kreiranoj na kraju sezone. Broj pozivnica je ograničen odlukom Izvršnog odbora saveza prema tekućoj sezoni. Pobjednici Velikog Finala nose naziv DRŽAVNIH PRVAKA i osiguravaju ulazak u Reprezentaciju Hrvatske te nastup na Svjetskom Kupu.

Veliko finale odigrat ćemo u Klubu studenata grada Splita !Malo misto" ili popularnije: Splitskom klubu 10.06.2017!

... Ovdje ćemo pratiti prihvaćanje pozivnica i ažurirati popis:

 

Broj pozivnica za PAROVE: 8 (prema ljestvici) + 2(wild card)

Ljestvica parova

1. Igor Armuš i Ivan Zalar Potvrđeno
2. Antonio Novački i Christian Lang Potvrđeno
3. Neven Kosovec i Igor Zenzerović Potvrđeno
4. Ivor Marinković i Luka Vještica Potvrđeno
5. Siniša Jovanov i Luka Brajković Potvrđeno
6. Mislav Maračić i Marko Vrkić Potvrđeno
7. Juro Gagulić i Ivan Kasalo Potvrđeno
8. Tin Kujundžić i Mislav Paradi Potvrđeno
9. wild card - Vjeko Cvetko i Domagoj Škacan Potvrđeno 
10. wild card - Ante Prstec i Krešimir Nemec Potvrđeno 

 

Broj pozivnica za POJEDINAČNO: 10 (prema ljestvici) + 2(wild card)

Ljestvica pojedinačno

 

1. Igor Armuš Potvrđeno
2. Antonio Novački Potvrđeno
3. Neven Kosovec Potvrđeno
4. Christian Lang Potvrđeno
5. Siniša Jovanov Potvrđeno
6. Igor Zenzerović Potvrđeno
7. Ivan Zalar Potvrđeno
8. Juro Gagulić Potvrđeno
9. Luka Brajković Potvrđeno
10. Marko Vrkić Potvrđeno
11. wild card - Luka Vještica Potvrđeno 
12. wild card - Tin Kujundžić Potvrđeno 

 

Pozivnice su poslane i sistemi napravljeni: Vidimo se u subotu!!!

 

POJEDINAČNO

Kvalifikacije 3 grupe (zmija prema ljestvici). Unutar grupa 2do5

A

B

C

Igor Armuš

Antonio Novački

Neven Kosovec

Igor Zenzerović

Siniša Jovanov

Christian Lang

Ivan Zalar

Juro Gagulić

Luka Brajković

Luka Vještica

Tin Kujundžić

Marko Vrkić

 

Prolaze prva 2 iz skupine i dva najbolja treća. Sastavlja se jedinstvena ranglista na kojoj je najvažnije: meč bodovi, setovi, golrazlika, pozicija u ligi) i prema toj ranglisti ide se u Single elimination  TOP 8 standardno.

U eliminaciji igra se 3do5.

 

PAROVI:

Kvalifikacije 2 grupe (zmija prema ljestvici). Unutar grupa 2do5.

A

B

Ivan Zalar & Igor Armuš

Antonio Novački & Christian Lang

Ivor Marinković & Luka Vještica

Neven Kosovec & Igor Zenzerović

Siniša Jovanov & Luka Brajković

Mislav Maračić & Marko Vrkić

Tin Kujundžić & Mislav Paradi

Juro Gagulić & Ivan Kasalo

Vjeko Cvetko & Domagoj Škacan

Ante Prstec & Krešimir Nemec

 

Prolaze prva 3 iz skupine i ide se u Single elimination  TOP 6 standardno (prvi u skupini direkt u ½ finale)

3do5 u eliminaciji.

 

SATNICA

09:00 – otvorenje

10:00 – kvalifikacije pojedinačno

13:00 – eliminacija pojedinačno

16:00 – parovi kvalifikacije

18:30 – parovi eliminacija

21:30 – podjela i kraj