Rezultati 1. Turnira Pinero Lige u Lord Nelsonu

30-tak najboljih fabi igrača iz cijele Hrvatske ove se subote skupilo u CB Lord Nelson u Virju kako bi započeli osmu sezonu Stolnonogometnog Prvenstva Hrvatske!

Turnir u CB Lord Nelsonu prvi je turnir PINERO LIGE (Liga na Fa.Bi. stolovima) u novoj sezoni.

Prije svega hvala domaćinima. Stjepan i ekipa su nabavili stolove, odlično nas ugostili, spekli roštilj... Svaka čast!!!

Turnir je bio stvarno jak. Samo iz Zagreba i okolice je došlo 9 ekipa. I to 9 stvarno jakih ekipa, nabrijanih na igru i na pobjedu. Izdvojio bih Luku i Igora, koji su bili nepobjedivi. U finalu su savladali Antonia i Ivora, koji su uvijek među najboljima. Također je bilo zanimljivo vidjeti Đanija i Dajza, kao novi par. Odmah su osvojili medalju, pobjedom nad SH za 3. mjesto.

U svakom slučaju bio je odličan turnir, koji je pomalo podsjećao na slavne dane FA.BI-ja. Nadamo se da će biti još takvih turnira.