Rezultati Zagrebačke Lige

Rezultati Zagrebačke Lige

Splitski klub pobjednik je 1. Zagrebačke Lige! Već u prvoj sezoni zagrebačka je liga postala najpopularnije natjecanje u stolnom nogometu!

Šest ekipa u sastavu od prosječno 8-9 igrača sudjelovalo je u Zagrebačkoj ligi u dvokružnom sistemu gdje se sa svakim protivnikom ekipa susrela i na domaćem i gostujućem terenu.

Sam sistem natjecanja promovirao je igrače koji su tek počeli ozbiljnije igrati stolni nogomet (rookie) i one koji još uvijek nisu na najvišoj razini ali nisu ni početnici (semipro). Na taj način svaki igrač doprinosti timu na isti način unatoč činjenici da nisu svi igrači na istoj razini. Takav način naišao je na široko odobravanje i zasigurno će se zadržati u toj namjeri i u sljedećoj sezoni.

Kao Savez zahvalni smo svim ekipama što su vrhunski odradile svoj posao kroz par mjeseci redovnih treninga i igre te na taj način doprinjele radu Saveza. Tu se posebno istaklo izvršno tjelo Zagrebačke lige koje je sastavljeno od kapetana ekipa: Igor Armuš, Christian Lang, Krešimir Nemec, Matija Pažulinec, Mislav Maračić i Marko Kelava.

 

Još jednom čestitamo svim igračima te se veselimo skoroj najavi nove sezone! 

 

Potpuni rezultati:

1.KS Malo Misto (Splitski)

2.GreenGold Bowling (GG)

3.Foos United (Jaska)

4.Super Hrvoje (SH)

5.KSI Mate Balota (Istarski)

6.KSI 2 (Istarski no.2)

 

 

  KSI SH Green Gold KSI 2 Splitski Foos Utd GOL RAZLIKA BODOVI
KSI x  43:38  35:50  38:52  26:52  42:43 -155  4
SH  54:15 x  46:40  54:12(P)  32:50  46:42 +22 10 
GreenGold  54:16  43:44 x  54:27  52:41  63:58 +99 12
KSI 2  47:46  50:49  32:47 x  32:54  31:46

-150

3
Splitski  54:29  54:30  55:54  49:46 x  53:37  +148 18
Foos Utd  54:25  53:31 43:39   50:36  30:54 x +36 12
 
 
 
 
  
1. Kolo        
(04.-07.12.)      
  KSI Mate Balota – SH,Super Hrvoje 43:38  
  Foos United – Green Gold Bowling 43:39  
  Splitski, Malo Misto – KSI 2  49:46  
2. Kolo      
(18.-21.12.)      
  KSI 2  – Green Gold Bowling 32:47  
  KSI Mate Balota – Foos United 42:43  
  Splitski, Malo Misto – SH,Super Hrvoje 46:30  
 
3. Kolo        
(08.-11.01)      
  KSI 2  – Foos United 31:46  
  SH, Super Hrvoje – Green Gold Bowling 46:40  
  Splitski, Malo Misto – KSI Mate Balota 54:29  
4. Kolo      
(22.-25.01)      
  KSI Mate Balota – KSI 2  52:38  
  Green Gold Bowling – Splitski, Malo Misto 52:41  
  SH,Super Hrvoje – Foos United 46:42  
 
5. Kolo        
(05.-08.02)      
  Foos United – Splitski, Malo Misto 30:54  
  Green Gold Bowling – KSI Mate Balota 54:16  
  SH, Super Hrvoje – KSI 2  54:12 (Predaja)  
6. Kolo      
(28.-29.03)      
  SH, Super Hrvoje – KSI Mate Balota 54:15  
  Green Gold Bowling – Foos United 63:58  
  KSI 2  – Splitski, Malo Misto 32:54  
 
7. Kolo        
(11.-12.04)      
  Green Gold Bowling – KSI 2  54:27  
  Foos United – KSI Mate Balota 54:25  
  SH, Super Hrvoje – Splitski, Malo Misto 32:50  
8. Kolo      
(25.-26.04)      
  Foos United – KSI 2  50:36  
  Green Gold Bowling - SH, Super Hrvoje 44:45  
  KSI Mate Balota – Splitski, Malo Misto 26:52  

 
9. Kolo        
(09.-10.05)      
  KSI 2  – KSI Mate Balota 47:46  
  Splitski, Malo Misto – Green Gold Bowling 55:54  
  Foos United – SH, Super Hrvoje 53:31  
10. Kolo      
(23.-24.05)      
  Splitski, Malo Misto – Foos United 53:37  
  KSI Mate Balota – Green Gold Bowling 35:50  
  KSI 2  – SH, Super Hrvoje 50:49